Miler Spirits
Academy

Przede wszystkim, degustacje prowadzone w ramach projektu MILER Spirits Academy przygotowywane są przez cały zespół doświadczonych osób o odpowiedniej wiedzy merytorycznej, a także przygotowaniu w zakresie występowania publicznego. Mamy świadomość, że nauka degustacji wymaga poprowadzenia przez doświadczone osoby.

 

TERMINY NAJBLIŻSZYCH DEGUSTACJI

23.08.2024 19:30 | Metody degustacji alkoholi leżakowanych (podawanych jest 5 alkoholi mocnych: whisky, armaniak, koniak, calvados oraz rum)

24.08.2024 17:30 | PRODUKCJA WHISKY SŁODOWEJ

Degustacje whiskey to świetna zabawa nie tylko dla doświadczonego konesera, ale także dla osoby dopiero zaczynającej swoją przygodę z tym trunkiem. Ponadto takie wydarzenie to świetna okazja, by poszerzyć swoją wiedzę czy poznać ciekawostki ze świata tego alkoholu. Degustacja whisky to relaks połączony z interesującymi prelekcjami! Zapraszamy do dalszego czytania, jeśli myślisz nad tym, by zafundować takie przeżycie sobie lub znajomemu miłośnikowi whisky.

 

Degustacja whisky — od teorii do praktyki

Czego u nas doświadczysz? Prowadzimy degustację nie tylko na najwyższym poziomie wiedzy merytorycznej, ale przede wszystkim z pewnością w sposób jak najbardziej przystępny, zrozumiały i absorbujący dla wszystkich uczestników, co gwarantuje dobrą zabawę! To niezwykle istotne, żeby degustację i warsztaty dla Państwa pracowników/klientów prowadziła osoba kompetentna pod względem merytorycznym. Chcemy, by okazało się to ciekawym przeżyciem. Nie mamy żadnych kompleksów w tym zakresie, ale doskonale wiemy, że udana degustacja nie może przypominać wykładu akademickiego. Mamy na celu dotarcie do każdego w przyjemny i ciekawy sposób.
 

Degustacja whisky w prezencie — dla kogo?

Z pewnością każdy miłośnik whisky wiele z takiego wydarzenia wyciągnie! Odpowiedź więc brzmi: dla każdego fana tego alkoholu. Zaproszenie na degustację whisky pozwoli osobie obdarowanej na spróbowanie wielu pozycji, których wcześniej nie miało okazji skosztowania. Podczas takich spotkań najczęściej oferowane są mniej znane lub trudniej dostępne alkohole. Dzięki temu nie tylko początkujący będzie mógł odkryć nowy smak, ale także jest szansa na zaskoczenie nawet naprawdę starego wyjadacza! Kurs degustacji whisky przyda się również każdemu żółtodziobowi – poza smakowaniem trunków będzie miał także okazję nauczyć się, jak wygląda poprawne testowanie whisky oraz jakie kieliszki do degustacji whisky zapewnią profesjonalne doświadczenie. Jeśli nie jesteśmy pewni, jaki konkretnie typ degustacji oraz jaki jej termin interesuje znajomego nam konesera, doskonałym wyjściem jest voucher. Nasz prezent - degustacja whisky – wtedy na pewno nie chybi!

Miler Spirits Academy — co oferujemy w ramach degustacji whisky?

Kiedy prowadzimy degustację w większym czy mniejszym gronie, poczucie zadowolenia degustujących jest dla nas dużo ważniejsze niż same trunki. Chociaż podczas szkolenia moglibyśmy swobodnie rozwodzić się nad technikaliami procesu produkcji dowolnego alkoholu, na przykład whisky, nie robimy tego, ponieważ stawiamy na dobrą zabawę uczestników. Podczas degustacji w przystępny sposób przekazujemy uczestnikom informacje o sposobach degustacji alkoholi, które okraszone są wieloma ciekawostkami i minidoświadczeniami, które uczestnicy sami mogą przeprowadzić, tak aby wiedza o fizjologii narządów węchu i smaku oraz anatomii była łatwa, lekka i przyjemna. Techniki poznane podczas degustacji trunku można wykorzystywać już zawsze, niezależnie od tego z jakim alkoholem starzonym ma się do czynienia. Nie stronimy także od opowieści zarówno o wizytach w destylarniach w Szkocji, Francji czy USA, jak i komentarzy do najnowszych wydarzeń ze świata alkoholi i premier produktów. Warto mieć takie informacje - bądź na bieżąco!

Jak wygląda degustacja whisky i ile kosztuje?

Na spotkaniu tego typu kosztujemy przeważnie od kilku do kilkunastu propozycji i testujemy ich walory. Jednak to nie wszystko. Podczas degustacji w luźnej atmosferze dowiemy się wielu informacji i ciekawostek o produkcji danych propozycji, o wytwarzaniu tego typu alkoholu w ogóle, a także pod okiem specjalistów nauczymy się, jak poprawnie testować alkohol mocny, zarazem spędzając dobrze czas. Smakiem oraz za pomocą aromatów trunków sprawimy, że doświadczysz rozbudzenia zmysłów i przeżyjesz picie whisky na zupełnie nowym poziomie! Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i wykorzystywanie nowo nabytych umiejętności w praktyce. Jeśli kwestią jest degustacja whisky, cena jej nie jest wygórowana. Cenę wejściówki na jedno wydarzenie znaleźć można w opisie poszczególnych produktów.

Miler Spirits Academy w skrócie

Co konkretnie oferujemy? Możesz u nas znaleźć:

  • Degustacje różnych alkoholi w całym kraju
  • Olbrzymie doświadczenie eventowe
  • Typy degustacji trunków dostosowane do eventu
  • Czas trwania wykładu od 45-90 minut
  • Paniom także podobają się nasze degustacje
  • Nie trzeba pić, żeby wziąć udział
Wybierz spośród różnych poniższych degustacji i dowiedz się już teraz jak wygląda profesjonalna degustacja! Zrób komuś prezent i podaruj mu wejście na degustację! Poznaj świat wyjątkowych smaków - z nami masz doskonałą możliwość! Sprostamy wymaganiom wszystkich miłośników trunków. Sprawdź i przekonaj się sam!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ŚWIAT ALKOHOLI JEST TYLKO DLA DOROSŁYCH DLATEGO CHCEMY SPRAWDZIĆ,

CZY JESTEŚ

OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ...

Sklep internetowy Shoper Premium