Witamy Cię w nowej wersji naszego sklepu Krest.pl (dawniej MilerSpirits.com)
Miler Spirits
Academy

Przede wszystkim, degustacje prowadzone w ramach projektu MILER Spirits Academy przygotowywane są przez cały zespół doświadczonych osób o odpowiedniej wiedzy merytorycznej, a także przygotowaniu w zakresie występowania publicznego. Mamy świadomość, że nauka degustacji wymaga poprowadzenia przez doświadczone osoby.

 

TERMINY NAJBLIŻSZYCH DEGUSTACJI

20.11.2021 | godz. 17:30 | Metody degustacji alkoholi leżakowanych (podawanych jest 5 alkoholi mocnych: whisky, armaniak, koniak, calvados oraz rum)

 

OD TEORII DO PRAKTYKI

Czego u nas doświadczysz? Prowadzimy degustację nie tylko na najwyższym poziomie wiedzy merytorycznej, ale przede wszystkim z pewnością w sposób jak najbardziej przystępny, zrozumiały i absorbujący dla wszystkich uczestników, co gwarantuje dobrą zabawę! To niezwykle istotne, żeby degustację i warsztaty dla Państwa pracowników/klientów prowadziła osoba kompetentna pod względem merytorycznym. Chcemy, by okazało się to ciekawym przeżyciem. Nie mamy żadnych kompleksów w tym zakresie, ale doskonale wiemy, że udana degustacja nie może przypominać wykładu akademickiego. Mamy na celu dotarcie do każdego w przyjemny i ciekawy sposób.
 
Kiedy prowadzimy degustację w większym czy mniejszym gronie, poczucie zadowolenia degustujących jest dla nas dużo ważniejsze niż same trunki. Chociaż podczas szkolenia moglibyśmy swobodnie rozwodzić się nad technikaliami procesu produkcji dowolnego alkoholu, na przykład whisky, nie robimy tego, ponieważ stawiamy na dobrą zabawę uczestników. Podczas degustacji w przystępny sposób przekazujemy uczestnikom informacje o sposobach degustacji alkoholi, które okraszone są wieloma ciekawostkami i minidoświadczeniami, które uczestnicy sami mogą przeprowadzić, tak aby wiedza o fizjologii narządów węchu i smaku oraz anatomii była łatwa, lekka i przyjemna. Techniki poznane podczas degustacji trunku można wykorzystywać już zawsze, niezależnie od tego z jakim alkoholem starzonym ma się do czynienia. Nie stronimy także od opowieści zarówno o wizytach w destylarniach w Szkocji, Francji czy USA, jak i komentarzy do najnowszych wydarzeń ze świata alkoholi i premier produktów. Warto mieć takie informacje - bądź na bieżąco!
 

Miler Spirits Academy w skrócie

Co konkretnie oferujemy? Możesz u nas znaleźć:

  • Degustacje różnych alkoholi w całym kraju
  • Olbrzymie doświadczenie eventowe
  • Typy degustacji trunków dostosowane do eventu
  • Czas trwania wykładu od 45-90 minut
  • Paniom także podobają się nasze degustacje
  • Nie trzeba pić, żeby wziąć udział
Wybierz spośród różnych poniższych degustacji i dowiedz się już teraz jak wygląda profesjonalna degustacja! Zrób komuś prezent i podaruj mu wejście na degustację! Poznaj świat wyjątkowych smaków - z nami masz doskonałą możliwość! Sprostamy wymaganiom wszystkich miłośników trunków. Sprawdź i przekonaj się sam!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ŚWIAT ALKOHOLI JEST TYLKO DLA DOROSŁYCH DLATEGO CHCEMY SPRAWDZIĆ,

CZY JESTEŚ

OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ...

Sklep internetowy Shoper.pl