Witamy Cię w nowej wersji naszego sklepu Krest.pl (dawniej MilerSpirits.com)
Miler Spirits
Academy

Degustacje prowadzone w ramach projektu MILER Spirits Academy przygotowywane są przez cały zespół doświadczonych osób o odpowiedniej wiedzy merytorycznej, a także przygotowaniu w zakresie występowania publicznego.

OD TEORII DO PRAKTYKI

Prowadzimy degustację nie tylko na najwyższym poziomie wiedzy merytorycznej, ale przede wszystkim w sposób przystępny, zrozumiały i absorbujący dla uczestników, co gwarantuje dobrą zabawę! To istotne, żeby degustację dla Państwa pracowników/klientów prowadziła osoba kompetentna pod względem merytorycznym. Nie mamy żadnych kompleksów w tym zakresie, ale doskonale wiemy, że udana degustacja nie może przypominać wykładu akademickiego.
 
Kiedy prowadzimy degustację, poczucie zadowolenia degustujących jest dla nas dużo ważniejsze niż same trunki. Chociaż moglibyśmy swobodnie rozwodzić się nad technikaliami procesu produkcji dowolnego alkoholu, nie robimy tego, ponieważ stawiamy na dobrą zabawę uczestników. Podczas degustacji w przystępny sposób przekazujemy uczestnikom informacje o sposobach degustacji alkoholi, które okraszone są wieloma ciekawostkami i minidoświadczeniami, które uczestnicy sami mogą przeprowadzić, tak aby wiedza o fizjologii narządów węchu i smaku oraz anatomii była łatwa, lekka i przyjemna. Techniki poznane podczas degustacji można wykorzystywać już zawsze, niezależnie od tego z jakim alkoholem starzonym ma się do czynienia. Nie stronimy także od opowieści o wizytach w destylarniach w Szkocji, Francji czy USA oraz komentarzy do najnowszych wydarzeń z branży.

Miler Spirits Academy w skrócie

 
  • Degustacje w całym kraju
  • Olbrzymie doświadczenie eventowe
  • Typy degustacji dostosowane do eventu
  • Czas trwania wykładu od 45-90 minut
  • Paniom także podobają się nasze degustacje
  • Nie trzeba pić, żeby wziąć udział
Wybierz spośród poniższych degustacji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ŚWIAT ALKOHOLI JEST TYLKO DLA DOROSŁYCH DLATEGO CHCEMY SPRAWDZIĆ,

CZY JESTEŚ

OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ...

Sklep internetowy Shoper.pl