O firmie

Marki Miler Menswear oraz Miler Spirits powstały bez kapitału zewnętrznego w oparciu o nieprzepartą chęć do dzielenia się swoją pasją do alkoholi leżakowanych i klasycznych ubrań poprzez blogi i social media pisane przez Tomasza Milera. To właśnie koncepcja połączenia klasycznych ubrań miarowych i luksusowych alkoholi nadaje firmie wyjątkowy charakter, który zapada w pamięć i przyciąga ludzi lubiących dobre życie. Nasz sklep przy ulicy Podgórnej w Poznaniu otrzymał nagrodę za najładniejszą witrynę w mieście. W sklepie dostępna jest szeroka oferta alkoholi mocnych, dwa duże humidory z cygarami, selekcja win oraz niewielki bar umożliwiający klientom degustacje. W sklepie odbywają się także regularnie degustacje Miler Spirits Academy, prowadzone przez Tomasza Milera, który przeprowadził setki degustacji whisky i innych alkoholi zarówno dla klientów korporacyjnych jak i swoich czytelników.

 

Tomasz Miler, właściciel najbardziej stylowego sklepu w Poznaniu, Miler Spirits & Style

LOGO 24

 

Tomasz Miler, właściciel Miler Spirits & Style, wypracował oryginalny koncept łączący najwyższej jakości odzież męską z wyselekcjonowanymi alkoholami.

PLAYBOY

 

(...) poznański sklep Tomasza Milera, łączący najwyższej jakości odzież męską z wyselekcjonowanymi alkoholami - Miler Spirits & Style (ul. Podgórna 4)

 CKM

 

Tomek w mediach występuje z jednej strony jako popularny bloger (autor MilerPije.pl i MilerSzyje.pl), a z drugiej jako przedsiębiorca i szef szybko rozwijającego się biznesu. Osobiście uważam, że jest to jedna z najciekawszych postaci polskiego Internetu.

Volantification.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ŚWIAT ALKOHOLI JEST TYLKO DLA DOROSŁYCH DLATEGO CHCEMY SPRAWDZIĆ,

CZY JESTEŚ

OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ...

Sklep internetowy Shoper Premium