Opakowania świąteczne na alkohol - w czym wręczyć bożonarodzeniowy prezent?
Opakowania świąteczne na alkohol - w czym wręczyć bożonarodzeniowy prezent?

Okres świąteczny łączy się z podarowywaniem różnego rodzaju prezentów. Często takimi prezentami są właśnie alkohole wysokoprocentowe, a najczęściej jest to wino, wódka, lub też whisky. Dobór odpowiedniego prezentu to jednak nie jedyna rzecz, na którą należy zwrócić uwagę. Wybrany trunek, należy także odpowiednio opakować, aby zrobić dobre wrażenie. Jak to zrobić w estetyczny sposób? Przybywamy z kilkoma radami.

Opakowania świąteczne na alkohol — torba czy pudełko?

Jeśli w grę wchodzi opakowanie świąteczne na butelkę, dwa główne pomysły jakie przyjdą nam do głowy, to najprawdopodobniej torba i pudełko. Wiele sklepów oferuje pudełka okolicznościowe na daną okazję. Kiedy planujemy takie zakupy, warto jest najpierw zastanowić się, w którą wersję będziemy celować, żeby nie stracić zbyt wiele czasu w sklepie. Jeżeli wiemy, że osoba, której zdecydowaliśmy się podarować trunek w prezencie, lubi butelki stawiać na swoim barku, warto jest zainwestować w pudełko lub na przykład skrzyneczki na wino. To opcja bardziej reprezentacyjna, która występuje w różnych rozmiarach i wzorach. Jeśli obdarowywany nie pija trunków zbyt często, na pewno ucieszy go produkt w tej wersji. Torba natomiast to rozwiązanie dobre, kiedy spodziewamy się, że podarowany alkohol spożyty będzie w niedługim czasie, a nawet wspólnie z nami. Jest to opcja wygodna i komfortowa. 

Przykładem eleganckiego prezentu mogą być armaniaki rocznikowe Chateau de Laubade. Armaniaki te rozlewane są do zalakowanych butelek umieszczanych w reprezentacyjnych drewnianych skrzynkach z widocznym rocznikiem:

Armaniak rocznikowy

Własnoręcznie wykonane opakowanie świąteczne na alkohol, czyli oryginalne pakowanie butelki

Jeśli chcemy szczególnie przyłożyć się do efektywnej prezencji naszego podarunku, możemy postawić na własnoręcznie wykonane opakowanie świąteczne. Warto wtedy wybrać od razu materiał, z którego je stworzymy oraz jego wzór. Szczególnie interesujące są drewniane opakowania na alkohol. Jeśli zależy nam na oryginalności, możemy butelkę włożyć do eleganckiego koszyka: mamy w takiej sytuacji pewność, że prezent będzie prezentował się niezwykle urokliwie. Innym pomysłem może być karton na alkohol, który samodzielnie za pomocą różnych materiałów możemy przyozdobić. Nie musimy decydować się koniecznie na białe czy szare stonowane barwy - okres świąteczny obfituje w bardzo dużą dowolność wzorów. Ze względu na to, można puścić swoje wodze fantazji.

Opakowania-swiateczne

Ozdobne opakowania świąteczne na alkohol — najpopularniejsze kolory i wzory

Opakowania świąteczne na prezenty posiadają bardzo wiele wzorów i kolorów. Wiele ludzi decyduje się na typowe dla świąt bożonarodzeniowych odcienie czerwieni i zieleni. Niektórzy stawiają także na dodanie akcentów srebra i złota. Wiele opakowań znajdziemy w wersji w szkocką kratę. Wolisz bardziej oryginalne dodatki? Nic prostszego! Wzory w renifery, mikołaje i choinki są do Twojej dyspozycji. Śmieszne opakowania na alkohol to wersja dla tych, którzy swoje towarzystwo lubią rozweselać. Jeśli to dla Ciebie za dużo, są także gwiazdy i klasyczne, uniwersalne kokardy. Potem takie opakowanie może zostać użyte przez obdarowanego po raz kolejny! Jeśli zdecydowałeś się już na swoje ozdobne opakowanie, ale nie wiesz co w nie zapakować, zapraszamy do kliknięcia w nasze kategorie świąteczne, gdzie znajdziesz alkohole idealne właśnie na tę okazję. Nasza oferta jest bardzo szeroka: wódki, wina, whisky, mamy też i szampana! Odpowiadamy także na wiadomości od klientów - jeśli masz pytania, można skontaktować się z nami mailowo i telefonicznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ŚWIAT ALKOHOLI JEST TYLKO DLA DOROSŁYCH DLATEGO CHCEMY SPRAWDZIĆ,

CZY JESTEŚ

OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ...

Sklep internetowy Shoper Premium