Ocena: 5
Producent: -

Kalendarz ścienny 2023 - Szkocja

Przepiękna Szkocja uwieczniona na zdjęciach Tomasza Milera zebranych w intuicyjny kalendarz, który pomoże w planowaniu każdemu użytkownikowi.
Kalendarz pokazuje wspaniałe szkockie widoki, które z pewnością sprawią ogromną radość wszystkim entuzjastom whisky i Szkocji.

 

Wysyłka zagraniczna? Napisz do nas na info@krest.pl 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić listę krajów objętych wysyłką zagraniczną!

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1 dzień roboczy
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

Opis

Podstawowe informacje

Autor: Tomasz Miler

Wydawnictwo: M Publishing

Wymiar kalendarza: 35 cm x 50 cm

 

W kalendarzu zamieszono:

Święta państwowe, religijne i okolicznościowe
Dni wolne od pracy
Niedziele handlowe
Astronomiczne pory roku 

Co na kartach kalendarza?

W kalendarzu ukazano niektóre z najpiękniejszych miejsc w Szkocji, z którymi można zapoznać się na poniższej liście. Obok nazwy każdej z lokalizacji podano współrzędne geograficzne.

 

 

O autorze

Tomasz Miler

Pasjonat whisk(e)y i alkoholi starzonych. Z wykształcenia biotechnolog (UP Poznań) i tłumacz konferencyjny (STiJO UAM). Te dwie perspektywy: zamiłowanie do biologii i procesów technologicznych, a także do języka kultury, w której powstaje whisk(e)y, pozwalają mi zgłębiać jej świat skutecznie. Jego przygoda z edukacją konsumencką w zakresie alkoholi rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy stworzył obszerne kompendium wiedzy o alkoholach online. Tomasz Miler prowadzi także kanał YouTube poświęcony alkoholom i stylowi życia współczesnego mężczyzny, który swoją popularnością kwalifikuje się do światowej czołówki.

 

Tomasz Miler w mediach:

Autor Tomasz Miler

Tomasz Miler jest także przedsiębiorcą, który od 2008 roku związany jest zawodowo z alkoholami mocnymi. Przez lata odwiedził wiele destylarni whisky w Szkocji, Irlandii i USA, a także w innych krajach słynących z produkcji destylatów. Tomasz Miler prowadzi w całej Polsce szkolenia branżowe, konsumenckie i eventowe oraz rozwija własną markę wódki ziemniaczanej, która poszczycić może się imponującym gronem zwolenników.

Tomasz Miler notes

Prywatnie Tomasz Miler jest mężem i ojcem, a także entuzjastą klasycznej męskiej elegancji, podróży i żeglarstwa. Poniżej wybrane aktywności zawodowe i prywatne autora.

Informacje o wydawnictwie

Kalendarz Szkocja 2023

Tomasz Miler

© Wydawnictwo M Publishing

Poznań 2022

Szata graficzna: Arkadiusz Lech

Zdjęcia: Tomasz Miler

Wydawca: M Publishing

Dystrybucja: www.Krest.pl

M Publishing 

Chcę zadać inne pytanie!

Napisz do nas na info@krest.pl

 

Wysyłka zagraniczna

Jeżeli interesuje Cię wysyłka zagraniczna, napisz do nas w tej sprawie na info@krest.pl. Lista krajów objętych wysyłką zagraniczną: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy.

Opinie o produkcie (0)

Dodaj opinię

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ŚWIAT ALKOHOLI JEST TYLKO DLA DOROSŁYCH DLATEGO CHCEMY SPRAWDZIĆ,

CZY JESTEŚ

OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ...

Sklep internetowy Shoper Premium